HorseLinePRO GastroCare 700g

  109,00 zł
  Brutto

  Efektywne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz układu trawiennego koni w oparciu o składniki najwyższej jakości i przyswajalności.

  Ilość
  Dostępne w magazynie - dostawa 24h!

  Efektywne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz układu trawiennego koni w oparciu o składniki najwyższej jakości i przyswajalności.

  Rekomendowany w celu uzupełnienia diety w trakcie antybiotykoterapii, kuracji lekami, po odrobaczaniu, kolkach, dysfunkcjach układu pokarmowego o różnym podłożu oraz zatruciach.

  Zawarty w nim ekstrakt z ostropestu plamistego zawiera sylimarynę, flawonoidy i aminy biogenne, jest powszechnie polecany jako dodatek żywieniowy w sytuacjach gdy wątroba wymaga regeneracji. Wykazuje działanie odtruwające (jako przeciwutleniacz zwalcza wolne rodniki), przeciwzapalnie i stymulujące regenerację wątroby (odtwarzanie komórek wątrobowych) oraz chroni ją przed truciznami (pestycydy, siarczany itd). Usprawnia proces trawienia, wydzielanie soków trawiennych, żółci oraz oczyszczanie organizmu z toksyn.

  Dodatek drożdży stanowi podniesienie walorów odżywczych preparatu, odpowiada za jego właściwości prebiotyczne oraz jest naturalnym źródłem witamin z grupy B. 

  Zastosowanie:  reguluje procesy trawienne stymuluje regenerację wątroby wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn wykazuje działanie prebiotyczne

  Skład: suszone drożdże browarnicze (Saccharomyces cerevisiae), beta-glukany, ekstrakt z ostropestu, mannanooligosacharydy  Zawartość sylimaryny w dziennej dawce: 450 mg 

  Składniki analityczne/100g: Białko 41,1% Włókno 4,9% Popiół całkowity 6,09% Wilgotność 5,6% Tłuszcze 1,5% 

  Zastosowanie/24h Konie (550 kg m.c.): 3 miarki Kuce: 1,5 miarki 

  Forma: proszek 

  Sposób podania: Wymieszać z paszą treściwą.

  Miarka w opakowaniu. Jedna miarka zawiera ok. 5g preparatu. Może być podawany w czasie ciąży i laktacji.

  5904730919722