LIZAWKA HORSLYX 5KG MOBILITY

  138,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Dostępne w magazynie - dostawa 24h!

  Lizawka Horslyx 5kg Mobility

  Co to jest?

  Mobility Horslyx Balancer zawiera chlorowodorek glukozaminy, MSM i kwasy omega, wspierające zdrowe stawy. Niezależne badania wykazały, że Mobility Horslyx zwiększa długość kroku.

  Co znajdziesz w Mobility Horslyx Balancer? 

  Glukozaminę. Ta glikoproteina jest obecna w stawach i jest niezbędnym naturalnym składnikiem więzadeł, ścięgien, chrząstki i płynu maziowego – amortyzatora w postaci płynnej, który smaruje i łagodzi nacisk na stawy podczas ruchu.

  MSM. Łatwo dostępne źródło siarki organicznej, kluczowy składnik tkanki łącznej, ważny przy wspieraniu chrząstki i stawów. MSM działa synchronicznie z glukozaminą, przyczyniając się do ogólnego zdrowia tkanki łącznej oraz utrzymania ogólnego zdrowia stawów, w tym mobilności, elastyczności i zakresu ruchu, potrzebnego do wygodnego przemieszczania się. MSM ma również właściwości antyoksydacyjne.

  Oleje z kwasami omega-3 i 6. Są to niezbędne kwasy tłuszczowe, których organizm nie jest w stanie wytworzyć, należy je zatem uzyskać z diety. Odgrywają one ważną rolę we wspieraniu układu odpornościowego.

  Silne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i E, selen, cynk i miedź w postaci schelatowanej wspierają i utrzymują zdrowy system immunologiczny, co pozwala zmaksymalizować wsparcie i pomoc w zdrowym funkcjonowaniu stawów.

  Pakiet wysokiej jakości witamin, minerałów i pierwiastków śladowych zawarty w Horslyx jest idealnym rozwiązaniem do wyrównywania niedoborów składników odżywczych występujących w przypadku karmienia paszą i wypasu.

  Wysoka zawartość olejów dla zdrowej skóry i sierści.

  Biotyna, cynk i metionina dla zdrowych kopyt.

  Czego nie znajdziesz w Mobility Horslyx Balancer?

  Chemicznych utwardzaczy

  Sztucznych barwników

  Konserwantów

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MOBILITY HORSLYX BALANCER?

  Aby wspomóc konie, które mogą mieć skłonności do sztywnienia przed, podczas i/lub po ćwiczeniach.

  Dla koni biorących udział w zawodach, wymagających wsparcia ciężko pracujących stawów.

  Jako pomoc dla starszych koni, które po upływie lat mogą cierpieć z powodu wieku.

  Aby pomóc w utrzymaniu zdrowych stawów u wszystkich aktywnych koni, dla wszystkich grup wiekowych i ras.

  W przypadku koni, które spędzają w stajni dłuższe okresy czasu, Mobility Horslyx może pomóc w zmniejszeniu ryzyka sztywnienia z powodu braku ruchu.

  Aby wyrównywać niedobory składników odżywczych występujące w przypadku karmienia paszą i wypasu – pomoc w zapewnieniu, że Twój koń będzie zdrowy i szczęśliwy przez cały rok.

  Podawany równolegle z odpowiednią ilością dobrej jakości paszy, Mobility Horslyx Balancer eliminuje potrzebę stosowania wiader paszy treściwej.

  Podawany w ilościach zalecanych dla Twojego konia, Mobility Horslyx Balancer jest korzystny cenowo i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

  Nie ma potrzeby podawania dodatkowych składników bilansujących dietę, wiele koni i kuców wspaniale kwitnie na diecie złożonej wyłącznie z Horslyx oraz paszy.

  Lizanie wymaga czasu i cierpliwości, co jest idealne dla koni przebywających przez dłuższy czas w stajni; może też pomóc zredukować stres i nudę.

  Idealne rozwiązanie dla starszych koni o słabym uzębieniu, które mają problemy z gryzieniem paszy treściwej.

  Lizanie zwiększa produkcję śliny, która pomaga wspierać układ trawienny.

  Odpowiedni dla wszystkich koni – od koni w stanie spoczynku, wymagających niskokalorycznej diety do koni wyczynowych, których potrzeby żywieniowe mogą wymagać dodatkowej suplementacji.

  hl-5kg-1