LIZAWKA HORSLYX 5KG RESPIRATORY

  138,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Lizawka Horslyx 5kg Respiratory

  Co to jest?

  Respiratory Horslyx Balancer został stworzony po to, by zapewniać unikalne dwutorowe podejście do wspierania zdrowego układu oddechowego. Składniki takie jak mentol, eukaliptus i anyżek wspierają drogi oddechowe, a pakiet wysokiej jakości składników równoważących dietę pomaga w utrzymaniu odporności.

  Co znajdziesz w Respiratory Horslyx Balancer? 

  Mentol, eukaliptus i anyżek, aby w drogach oddechowych nie zatrzymywał się śluz, dzięki czemu koń oddycha łatwiej, a problemy z oddychaniem zostają znacząco zredukowane.

  Silne przeciwutleniacze, takie jak witamina C i E, selen, cynk i miedź w postaci schelatowanej wspierają i utrzymują zdrowy system immunologiczny, co pozwala zmaksymalizować zdolność do okazywania wsparcia i pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu płuc.

  Pakiet wysokiej jakości witamin, minerałów i pierwiastków śladowych zawarty w Horslyx jest idealnym rozwiązaniem do wyrównywania niedoborów składników odżywczych występujących w przypadku karmienia paszą i wypasu.

  Wysoka zawartość olejów dla zdrowej skóry i sierści.

  Biotyna, cynk i metionina dla zdrowych kopyt.

  Czego nie znajdziesz w Respiratory Horslyx Balancer?

  Chemicznych utwardzaczy

  Sztucznych barwników

  Konserwantów

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ RESPIRATORY HORSLYX BALANCER?

  Jeśli Twój koń ma skłonność do kaszlu lub innych problemów z oddychaniem, Respiratory Horslyx Balancer może wspierać naturalne mechanizmy obronne organizmu.

  W przypadku koni, które spędzają w stajni dłuższe okresy czasu, Respiratory Horslyx Balancer może pomóc w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego oraz w zmniejszeniu ryzyka pogorszenia się stanu zdrowia, wpływającego na osiągi konia.

  Aby koń biorący udział w zawodach mógł zapewnić optymalną wydajność, jego układ oddechowy musi działać sprawnie. Respiratory Horslyx jest skutecznym dodatkiem do diety, pomagającym wspierać konie biorące udział w zawodach.

  Aby wyrównywać niedobory składników odżywczych występujące w przypadku karmienia paszą i wypasu – pomoc w zapewnieniu, że Twój koń będzie zdrowy i szczęśliwy przez cały rok.

  Aby zapewnić rozwiązanie w zakresie żywienia, odporne na warunki atmosferyczne, idealne do stosowania zarówno w stajni, jak i na polach.

  Podawany równolegle z odpowiednią ilością paszy dobrej jakości, Respiratory Horslyx Balancer eliminuje potrzebę stosowania wiader paszy treściwej.

  Podawany w ilościach zalecanych dla Twojego konia, Respiratory Horslyx Balancer jest korzystny cenowo i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

  Nie ma potrzeby podawania dodatkowych składników bilansujących dietę, wiele koni i kuców wspaniale kwitnie na diecie złożonej wyłącznie z Horslyx oraz paszy.

  Lizanie wymaga czasu i cierpliwości, co jest idealne dla koni przebywających przez dłuższy czas w stajni; może też pomóc zredukować stres i nudę.

  Idealne rozwiązanie dla starszych koni o słabym uzębieniu, które mają problemy z gryzieniem paszy treściwej.

  Lizanie zwiększa produkcję śliny, która pomaga wspierać układ trawienny.

  Odpowiedni dla wszystkich koni – od koni w stanie spoczynku, wymagających niskokalorycznej diety do koni wyczynowych, których potrzeby żywieniowe mogą wymagać dodatkowej suplementacji.

  Może Ci się spodobać również