POJEMNIK HORSLYX NA OPAKOWANIE 5KG

  229,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Dostępne w magazynie - dostawa 24h!

  Pojemnik na opakowanie 5kg 

  Co to jest?

  Pojemnik na opakowanie 5 kg to idealny sposób na to, by Twoja lizawka Horslyx zawsze była czysta i nie miała kontaktu ze śmieciami pochodzącymi ze stajni. Eliminuje on również możliwość kopnięcia lub zdeptania opakowania. Pojemnik na opakowanie 5 kg jest wyposażony w zdejmowaną kratkę ograniczającą, która pomaga powstrzymać łakomego konia lub kuca przed spożyciem zbyt dużej ilości lizawki.

  Dlaczego warto stosować pojemnik na opakowanie 5 kg?

  Aby ochronić Twoją lizawkę Horslyx Balancer przed nieobliczalnymi kopytami w stajni.

  Aby utrzymać siano, ściółkę i inne śmieci pochodzące ze stajni z daleka od Twojej lizawki Horslyx Balancer.

  Aby regulować ilość spożywanej lizawki Horslyx Balancer 5 kg, jeśli koń lub kuc mają tendencję do nadmiernej konsumpcji.

   Umieszczony z dala od innego pożywienia, pojemnik na Horslyx 5 kg zachęca do ruchu w stajni – jest to szczególnie korzystne u koni, którym zalecono pozostawanie w boksie lub które muszą przebywać w stajni przez dłuższy okres czasu.

   Jest łatwy w użyciu. Zobacz nasz film, by sprawdzić, jak umocować i używać pojemnika.

  JAK STOSOWAĆ POJEMNIK NA OPAKOWANIE 5 KG…

  Ze względu na unikalny proces produkcji Horslyx Balancer Twój produkt będzie dostosowywać się do swojego otoczenia, poddając się procesowi „pełzania”. Gdyby lizawka nie znajdowała się w żadnym opakowaniu, rozlałaby się po ziemi.

  Gdy przełożysz Horslyx Balancer do pojemnika, na początku pomiędzy lizawką a pojemnikiem będzie wolna przestrzeń. Ta przestrzeń wypełni się, gdy Horslyx Balancer zacznie „pełzać”. Ten proces może zająć trochę czasu. Im cieplejsza będzie lizawka i jej otoczenie, tym szybciej przebiegnie proces.

  Dzięki procesowi „pełzania” lizawka wypełnia wolną przestrzeń w pojemniku i „umocowuje” się w pojemniku.

  Aby usunąć produkt z opakowania, należy najpierw oddzielić jego boki. Następnie należy odwrócić opakowanie i mocno uderzyć w dno. Po wyjęciu lizawki z opakowania należy odwrócić ją z powrotem do właściwej pozycji i dopiero wtedy umieścić ją w pojemniku na opakowanie 5 kg. Zobacz cały proces na filmie poniżej. Link do filmu.

  hl-1

  Może Ci się spodobać również